Światowy lider w dziedzinie urzadzeń techniki biurowej. Dostawca wysokiej klasy kopiarek, drukarek, urządzeń wielofunkcyjnych, faksów i powielaczy cyfrowych o niskim koszcie eksploatacji i prostej obsłudze.

Więcej...

Niedrogie rozwiązania dla Twojego biura. Wysoka jakość wykonania i zadawalająca cena. Producent markowych projektorów multifunkcyjnych, monitorów i telewizorów LCD.

Więcej...

Producent nowoczesnego sprzętu biurowego o dużej żywotności materiałów eksploatacyjnych dzięki nowatorskiej technologi ceramicznych bębnów światłoczułych. Lider w dziedzinie urządzeń drukujących.

Jeżli potrzebujesz czegoś specjalnego zajrzyj właśnie tu!

Drukowanie przestrzenne (ang. 3D printing) – proces wytwarzania trójwymiarowych, fizycznych obiektów na podstawie komputerowego modelu. Początkowo była to jedynie jedna z metod szybkiego prototypowania używana zarówno do budowania form jak i samych prototypów. Wraz z postępami dokładności wykonania obiektów przez drukarki 3D, stała się także metodą wykonywania gotowych obiektów

Jednym z największych problemów związanych z zakupem pierwszej niskobudżetowej drukarki 3D, jest wybór właściwego urządzenia. Jest on spowodowany w dużej mierze tym, że na rynku dostępna jest niezliczona liczba produktów, różniących się od siebie ceną, parametrami technicznymi i rozwiązaniami konstrukcyjnymi.

W naszej ofercie znajdą Państwo urządzenia dedykowane do Szkół.

Wraz z urządzeniem dostarczymy prosty intuicyjny program do tworzenia i modelowania zaprojektowanych na lekcjach obiektów, Zarejestrujemy w bazie producenta gwarancje na urządzenie, Stworzymy konto w chmurze, które pozwoli na umieszczanie Państwa projektów, oraz korzystanie z obiektów stworzonych przez innych użytkowników „naszych drukarek”.

da Vinci 1.0 Pr

da Vinci 1.0 Pro

Rozdzielczość warstwy

20 - 400 μm

Obsługiwane materiały

PLA / ABS / Tough PLA / PETG / HIPS / Wood PLA

Powierzchnia stołu

200 x 200 x 200 mm

da Vinci Super

da Vinci Super

Da Vinci Super to drukarka o największym polu roboczym z modeli w ofercie XYZprinting. Jest kompatybilna z wieloma typami filamentów, co pozwala użytkownikowi drukować modele w wysokiej jakości. Da Vinci Super nadaje się do różnych zastosowań, od inżynierii po małe firmy, ze względu na łatwość użycia przy tworzeniu precyzyjnych wydruków.

Obsługiwane materiały

PLA / ABS / Tough PLA / PETG / HIPS / Wood PLA

Pole Robocze 30x30x30 cm

Drukarka da Vinci Junior PRO X+

Drukarka da Vinci Junior PRO X+

Duże pole robocze

170 x 170 x 170

Wysokość warstwy

aż do 20 mikronów

Otwarty system filamentu

Drukuj przy użyciu materiałów 1,75 mm innych firm

Maksymalna temperatura dyszy to 260 °C

da Vinci 1.0 Pro

da Vinci 1.0 Pro

Stosuj dowolny filament i wpływaj na wszystkie parametry druku !
Temperatura do 240°C(*opcjonalnie dysza ze stali nierdzewnej do 260°C)

Profesjonalna, kompaktowa drukarka 3D

Nasza da Vinci Jr. Wifi 1.0 Pro to idealna, kompaktowa i profesjonalna drukarka 3D. o polu roboczym 15x15x15 cm. Drukarka jest w pełni open source, zgodna z filamentami PLA innych producentów, pozwala na włączenie systemu automatycznego podawania filamentu. Oferuje rozdzielczość od 400 do 100 mikronów, dodatkowo mamy możliwość wymiany dyszy na 0.3mm i zejście do rozdzielczości 50mikronów.

DA VINCI COLOR AIO

DA VINCI COLOR AIO

Najnowocześniejsza drukarka 3D na świecie sterowana głosem, drukująca w pełnym kolorze CMYK w technologii FFF została dodatkowo wyposażona w skaner 3D

ul. Broniewskiego 23, 01-780 Warszawa
Tel: 22 633 50 15 Email: info@prokser.pl