Światowy lider w dziedzinie urzadzeń techniki biurowej. Dostawca wysokiej klasy kopiarek, drukarek, urządzeń wielofunkcyjnych, faksów i powielaczy cyfrowych o niskim koszcie eksploatacji i prostej obsłudze.

Więcej...

Niedrogie rozwiązania dla Twojego biura. Wysoka jakość wykonania i zadawalająca cena. Producent markowych projektorów multifunkcyjnych, monitorów i telewizorów LCD.

Więcej...

Producent nowoczesnego sprzętu biurowego o dużej żywotności materiałów eksploatacyjnych dzięki nowatorskiej technologi ceramicznych bębnów światłoczułych. Lider w dziedzinie urządzeń drukujących.

Jeżli potrzebujesz czegoś specjalnego zajrzyj właśnie tu!

    • Terminal vCloudPoint to niewielkie urządzenie, które łączy stanowisko użytkownika końcowego z serwerem. Do jednego serwera można bezpiecznie podłączyć nawet 99 użytkowników, którzy jednocześnie i zupełnie niezależnie od siebie korzystają z jego zasobów na zasadzie współdzielenia.

    • Urządzenie vCloudPoint - w odróżnieniu od klasycznych komputerów nie zawiera ruchomych części. Terminal inicjuje połączenie z serwerem dzięki wykorzystaniu protokołu sieciowego i wyświetla zawartość serwera na ekranie użytkownika końcowego. Obsługa oprogramowania, procesy obliczeniowe, przetwarzanie danych i zarządzanie odbywa się poza stanowiskiem terminalowym.

    • Stanowisko użytkownika (monitor, klawiatura, mysz) nie wymaga dodatkowego oprogramowania, sterowników, aktualizacji ani opłat licencyjnych na lokalne systemy operacyjne czy oprogramowanie użytkowe. Terminal zużywa bardzo mało energii, jest odporny na uszkodzenia mechaniczne, jest niezdolny do przechowywania jakichkolwiek danych, dzięki czemu gwarantuje bezpieczeństwo.

 
ul. Broniewskiego 23, 01-780 Warszawa
Tel: 22 633 50 15 Email: info@prokser.pl