Światowy lider w dziedzinie urzadzeń techniki biurowej. Dostawca wysokiej klasy kopiarek, drukarek, urządzeń wielofunkcyjnych, faksów i powielaczy cyfrowych o niskim koszcie eksploatacji i prostej obsłudze.

Więcej...

Niedrogie rozwiązania dla Twojego biura. Wysoka jakość wykonania i zadawalająca cena. Producent markowych projektorów multifunkcyjnych, monitorów i telewizorów LCD.

Więcej...

Producent nowoczesnego sprzętu biurowego o dużej żywotności materiałów eksploatacyjnych dzięki nowatorskiej technologi ceramicznych bębnów światłoczułych. Lider w dziedzinie urządzeń drukujących.

Jeżli potrzebujesz czegoś specjalnego zajrzyj właśnie tu!

naprawa kserokopiarek Warszawa

Serwis Kserokopiarek - Prokser

Oferta firmy PROKSER w Warszawie jest wszechstronna. Umożliwia integrację najważniejszych dziedzin pracy biurowej, takich jak obieg dokumentów w firmie, drukowanie, kopiowanie, prezentacja, edycja i wysyłka dokumentów. Różny stopień zaawansowania urządzeń daje szansę ich optymalnego wyboru i dostosowania do specyfiki działalności Klienta i jego potrzeb. W ofercie znajduje się także profesjonalna naprawa kserokopiarek i innych urządzeń.

Nie kupuj nowego sprzętu - oddaj go do najlepszego serwisu kserokopiarek i drukarek w Warszawie

Współpracujemy z najlepszymi, światowymi przedstawicielami producentów produktów, takich jak: sprzęt biurowy, biurowe urządzenia wielofunkcyjne, tablice multimedialne i projektory, a także monitory interaktywne i drukarki 3D. Naszymi vendorami są: RICOH, SHARP, SAMSUNG, KYOCERA-MITA, NEC, LENOVO i wielu innych. To właśnie dzięki nim dostarczamy nowoczesne, sprawdzone i niezawodne rozwiązania, jakimi są najwyższej klasy kserokopiarki i monitory interaktywne.

Stabilni i mocni partnerzy gwarantują naszym Klientom stałą pomoc, a także długoletnią i bezawaryjną eksploatację zakupionych urządzeń. Zabezpiecza je gwarancja dostępności oryginalnych materiałów i części zamiennych oraz unikalny system opieki klienta, realizowany poprzez nasz serwis kserokopiarek. Niezależnie od tego, jakiego producenta sprzęt posiadasz – dzięki doświadczonym specjalistom sprawnie przeprowadzimy serwis kopiarek RICOH, SAMSUNG, LENOVO, czy KYOCERA.

Nasze usługi przyczyniają się nie tylko lepszemu stanowi naszej planety, ale również portfeli klientów. Oddając monitory interaktywne, drukarki 3D lub kserokopiarki do naprawy w naszym salonie w Warszawie, oszczędzają Państwo na zakupie nowego urządzenia. Gwarantujemy szybką i sprawną naprawę każdej usterki. Naprawa drukarek, kserokopiarek i innych urządzeń biurowych to coś, na co robimy najlepiej w całej Warszawie!

Powierz naprawę drukarek najlepszym specjalistom w Warszawie

Skuteczność i sukcesy w działaniu odnosimy dzięki naszym specjalistom. Posiadają oni niezbędną wiedzę i doświadczenie, by móc sprostać stale rosnącym wymaganiom swoich Klientów w zakresie jakości sprzętu i takich usług, jak naprawa kserokopiarek. Wysoki poziom świadczonych usług nieustannie podnosimy poprzez system kontroli i indywidualnej oceny pracowników naszej firmy. Po każdej wykonanej usłudze naprawy drukarek bądź kserokopiarek pozostajemy do dyspozycji klienta. Jeżeli mają Państwo pytania - chętnie na nie odpowiemy.

 

W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi:

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z produktami trzech czołowych producentów: RICOH, SAMSUNG i KYOCERA.

 

ul. Broniewskiego 23, 01-780 Warszawa
Tel: 22 633 50 15 Email: info@prokser.pl